Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

 

 

İZMİR DAĞCILIK SPOR KULÜBÜ  

 

20.05.2013 tarihli Sabah Gazetesi'nde yayımlanan haber:

İZDAK, gençleri doğayla buluşturdu

 İzmir'de dağcılık sporuna gönül veren ve yıllardır çeşitli kulüplerde bu sporla uğraşanların kurduğu İzmir Dağcılık Spor Kulübü (İZDAK) 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla lise öğrencilerini dağ yürüyüşüne çıkardı. Buca Gökdere Kanyonu'ndan Kaynaklar'a kadar uzanan yürüyüşe Çiğli'de eğitim veren Yıldız Tınas İzmiroğlu Anadolu Lisesi öğrencileri de katıldı. Neşeli geçen yürüyüşte gençler İZDAK üyelerinden doğa sporları ve dağcılık konusunda bilgi de aldı. İZDAK Başkanı Şenda Kurtoğlu, gençlere doğa sevgisini ve dağcılık sporunu sevdirmek için başlattıkları bu yürüyüşlerin ilerleyen günlerde de süreceğini söyledi. 

 

GERÇEKLEŞEN ETKİNLİĞİMİZ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

26.05.2024 Pazar

A+B GRUBU: DÜZCE KÖYÜ - SIĞACIK

 
 
 
 

Etkinliklerimize katılan tüm sporcularımızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. Bu etkinliklerde çekilen fotoğrafları facebook ile  instagram sayfalarımızdan ayrıca web sitemizde yer alan foto galeri bölümünden takip edebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 

 

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Telif Hakkı © 2013. İzdak Dağcılık Kulübü . Tüm Hakları Saklıdır.