Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Üyelik

  İZDAK'a üye olmadan önce, yıllık programımızda yer alan ve başlangıç aşamasındaki aday sporcular için en uygun faaliyet olan günübirlik doğa yürüyüşü (hiking) etkinliklerine en az üç kez katılmanızı öneriyoruz. Böylece hem kendi beklentilerinizi ve beden performansınızı sınamanız, hem kulüp kültürü ve hedefleri hakkında bilgi sahibi olmanız, hem de kulüp yöneticileri ve deneyimli sporcularının sizleri gözlemleyip, öneri ve tavsiyelerde bulunmalarına fırsat tanımanız mümkün olacaktır. Dağcılık sporunu ve kulüp tüzüğünü kendinize uygun bulduğunuzda ise artık aşağıdaki koşulları yerine getirerek İZDAK bürosuna uğramanıza sıra gelmiş demektir.

Üyelik Koşulları :
1. Kulüp etkinliklerine katılmak ve görevlendirmelerde sorumluluk almak,
2. Kulüp üyeliğine uygun yapıcı ve disiplinli davranışlara sahip olmak, beklentilerden çok kulübe katkıda bulunabilmek,
3. Dernek tüzüğünü okumuş ve kabul etmiş olmak,
4. Hiking ve trekking faaliyetleri dışındaki dağcılık etkinliklerine katılmak için temel dağcılık eğitimi almak gerektiğini baştan kabul etmek,                                   
5. Başka bir spor kulübüne üye kaydınız ve sporcu lisansınızın olup olmadığını belirtmek,
6. Yönetim Kurulu'nun onayını almak,
7. Beş (5) adet fotoğraf,  80 TL giriş ücreti ve aylık 20 TL olmak üzere altı aylık dernek aidatı, aşağıda örneği olan 1 adet "Üye Bilgi ve Giriş Formu", bağlı bulunduğunuz Aile Hekimliğinizden onaylı ve protokol numaralı 1 adet "Sağık Raporu" ve 2 adet nüfus cüzdanı fotokopisini(T.C. kimlik numarası yazılı olmalıdır) teslim etmek.  

İzdak aidat ve her türlü ödemelerinizi  Halk Bankası Konak Şb. IBAN No. TR38 0001 2009 7340 0016 0000 74 numaralı hesaba yapabilirsiniz.

Not : 5-18 yaş arası sporcuların "Veli İzin Belgesi"ni imzalatmak için aileleriyle birlikte müracaat yapmaları zorunludur.

Üyelik, Lisans işlemleri ve Doğa yürüyüşlerimizle iligli gerekli olan tüm matbu evrak, form ve kılavuza DÖKÜMANLAR menüsünden erişip, bilgisayarınıza indirebilir veya yazdırabilirsiniz.

Telif Hakkı © 2013. İzdak Dağcılık Kulübü . Tüm Hakları Saklıdır.